Asansörlü Taşımacılık

Asansörlü taşımacılık, yüksek katlı binalar olsun ya da giriş ve merdivenleri eşya taşımak için uygun olmayan binalar olsun bu gibi binalar için en uygun olan taşıma sistemi asansörlü taşımacılıktır. Bu alanda Silahtaroğlu Nakliyat asansörlü taşımacılık konusunda her türlü hizmeti vermektedir. 

 

Oturduğunuz binada asansör yok veya bina yönetimi asansörle eşya taşımaya izin vermiyorsa bunun için en uygun olan asansörlü taşımacılıktır. Çünkü bu şekildeki bir taşıma sistemi hem eşyaların zarar görmemesi hem de daha rahat ve sağlam olduğu için en uygun olan bu şekilde bir taşınmayı seçmenizdir. Bu kararınızı bizimle paylaşmanız halinde yine en uygun çözümün bu olacağını söylüyor ve öneriyoruz. 

 

Asansörlü taşımacılığın yerine getirilmesi için ayrıca eşyaların taşınacağı yerin konumu ve eşyanın taşınacağı balkon veya pencerelerin uygun olması şartı gibi birde modüler asansörün kurulması için de bina çevresinin uygun olması gerekmektedir. Bazen evin önünde bulunan bir ağaç bile veya evinizin bulunduğu sokaktaki trafik akışı asansör kurulmasını engellemektedir. Bu gibi risk oluşturabilecek durumları da gözönünde bulundurmak gerek. 

 

Bir olumsuzluğun yaşanmaması için taşınacağınız eve asansör kurulabilir mi kurulamaz mı gibi bilgileri daha önceden bizimle paylaşmanız gerekmektedir. Ki evinizin ve sokağın resimlerini her açıdan çekerek nakliyat firmanız ile paylaşırsanız bu sorunun cevabını öğrenebilirsiniz. Bu önlemleri almadan asansör evinizin kapısına kadar gelip kurulamayacağı anlaşıldığında geri gittiğinde bile size bir maliyet oluşturacaktır. Bu ekstra maliyetler için önlem almayı ihmal etmeyin.

 

Asansörlü taşımacılık son zamanlarda epey başvurulan bir yöntem olmuştur. Çünkü asansörle taşımacılık hem zaman kaybını önlemekte olduğu gibi taşınacak eşyaların da daha fazla zarar görmesini engellemektedir. Çünkü merdiven ve kapılardan taşınan eşyaların zarar görmesi büyük olasılık taşımaktadır.

 

Biz Silahtaroğlu Evden Eve Nakliyat olarak müşterilerimize asansörlü taşımacılığı tavsiye ediyoruz.

 

Her türlü asansörlü taşımacılık hakkında bilgi ve detay için bizimle iletişime geçiniz.

 

ankara evden eve nakliyat

 

ankara evden eve nakliyat