Sigortalı Taşımacılık

Silahtaroğlu Evden Eve Nakliyat sigortalı taşımacılık sisteminde ister kurumsal ister kişisel eşya transferlerinizi kaliteli ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirir. 

 

Taşımacılığın çok yaygın olduğu bu dönemde nakliyat firmalarının da müşterilerine karşı olan sorumlulukları gittikçe artmaktadır.  Bunun en yaygın örneklerinden biri de sigortalı taşımacılık sistemidir. Bu konuda Silahtaroğlu Evden Eve Nakliyat firması müşterilerine sunduğu hizmetle ve verdiği güvenle sigortalı taşımacılık alanında da en iyi örneklerden biridir.


Evden eve sigortalı taşımacılık hemen hemen herkes tarafından taşıma sırasında oluşabilecek hasarların sigorta şirketi tarafından ödenmesi olarak biliniyor. Fakat sigortalı taşımacılıkta sigorta kapsamı sadece orijinal ambalajında olan malzemelerin yükleme ve boşaltılması sırasında, diğer kullanılmış eşyaların anlaşmalı sigorta firması tarafından belirtilen halleri kapsaması durumunda geçerli olmaktadır. Bu konuda gereken bilgi ve detaylar taşınma öncesi konuşulmalıdır. 


Sigortalı taşımacılık en çok şehirlerarası taşımacılıkta ihtiyaç duyulmaktadır.


Evden eve nakliyat firmalarını kullanacak ve bilhassa başka bir şehre taşıma yapacaksanız kullandığınız firmanın sigortaları hakkında bilgi edinin. 

 

Kaliteli ve köklü evden eve nakliyat firmaları arasında yer alan firmamız Silahtaroğlu Evden Eve Nakliyat, taşıma esnasında herhangi bir hasarın oluşmaması için gerekli ambalaj ve güvenlik tedbirlerini alarak eşyalarınızı nakleder. Böylelikle taşıma esnasında hasarların oluşma ihtimallerini minimize eder.

 

Sigortalı taşımacılık ile ilgili her türlü bilgi ve detay almak için bizimle iletişime geçiniz.